fbpx

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

2022 İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat/ 2022

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde 2022 YE ÖZEL KAMPANYA BAŞLADI. 2022 ye özel  fiyat teklifleriyle Evden Eve Nakliyat hizmeti gerçekleştiriyoruz. Hemen Bilgi Alabilirsiniz. Evinizin bir kısmını veya evinizi komple göndermek istiyorsanız hemen iletişim sayfamızdan ulaşarak bağlantı kurabilirsiniz. PARSİYEL & VIP (Özel) Taşımacılık hizmetinde her türlü imkanı sağlamaktan gurur duyarız.

Her gün İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat seferlerimiz mevcuttur. Hemen bilgi almak için İletişimsayfamıza tıklayabilirsiniz.

İstanbul ve Bodrum da en çok hizmet sunan firmayız. 1978 den beri taşımacılık hizmeti sunan firmamız kurulduğundan beri müşteri memnuniyeti temel amacımız olmaktadır. Her gün İstanbul’dan ege bölgesine hem ev hem de ofis taşıma hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat olarak tercih edilen nakliye firmasıyız ve uzun süredir profesyonel olarak sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul-Bodrum arası düzenli olarak ofis ve ev taşımaları yapmaktayız. Freight Logic ile hem tekli hem de parsiyel olarak İstanbul-Bodrum arası ev taşıma avantajından yararlanabilirsiniz. Tüm nakliye hizmetlerimizde özel promosyonlar sunuyoruz ve tüm ürünlerimizi sigortalı olarak gönderiyoruz. Sektörümüz İstanbul ve Bodrum arası taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra kapıdan kapıya taşımacılık hizmetleri de sunmaktadır.

İstanbul Bodrum Taşımacılığı Hizmetimiz

Türkiye’nin En İyi İstanbul Bodrum evden eve nakliyat şirketi olarak İstanbul-Bodrum arası eşya taşımacılığını düzenlemenin en iyi yolu kurumsal bir nakliye firmasıdır. Uzun yıllardan bu yana kesintisiz ve profesyonel taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Yurtiçi taşımacılık hizmetlerinde her yıl özel indirimler sunmaktadır. Yılların tecrübesine sahip bir nakliye şirketi olarak aile gibi çalışmak istiyorsanız bizi aramanız yeterli. Şirketimiz İstanbul-Bodrum genel yük taşımacılığında ve tüm mobil hizmetlerde önemli indirimler sunmaktadır. İstanbul-Bodrum arası hem özel hem de paylaşımlı taşımacılık hizmeti sunmaktayız. İstanbul’da sayısız müşteri memnuniyeti sağladığımız gibi, Bodrum bölgesinde de güçlü müşteri potansiyelimiz var.

İstanbul-Bodrum arası ulaşım hizmetlerinde de mükemmel olan firmamız, İstanbul-Bodrum arası kapıdan kapıya nakliye firması olarak yakında ilçelerine de yeni bir şube açarak firmamızı büyüteceğiz. İstanbul Bodrum evden eve nakliyat yaz boyunca Bodrum’un tüm cadde ve bulvarlarında hizmet verilmesi Bodrumlular için faydalıdır. Çünkü her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı nakliye hizmeti veriyoruz. Bu nedenle başarılı ve güvenli hizmeti ile alanında her zaman bir numara olmuştur.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Kalite Politikamız

Hedef, sektörün tüm alanlarında liderlik pozisyonlarını ve hâkimiyeti sürdürmektir. Tek amacımız gelişen teknolojiyi müşterilerimize sunmaktır. Çalışanların yönetime katılımını sağlayarak her seviyede mutlu bir ortam yaratmak çok önemlidir. Mutlu çalışanlar yüksek verimlilik demektir. Kullandığımız malzemelerin koruma sistemi sayesinde çevre kirlenmez. Kapıdan kapıya güvenli ve zamanında teslim edeceğiz.

Şehirlerarası Ulaşım Zamanın Önemi

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat işinde zamanlama çok önemlidir. Bu nedenle nakliye hizmetini ne zaman sağlayacağımıza karar verirken süreci kesintiye uğratmamak için her türlü önlemi alıyoruz. İstanbul-Bodrum arasındaki mesafe göz önüne alındığında, taşınacak eşyaların hassasiyetine ve malzemelerin değerine göre en uygun ulaşım şekli gerçekleştirilir. Türkiye’de kurye hizmetine başlamış bir nakliye firmasıyız. İstanbul, Bodrum gibi bölgeler bu hizmetleri hızlandırıyor. Uzun yıllardan bu yana İstanbul’dan Bodrum’a hızlı ulaşım hizmeti vermekteyiz. İstanbul ve Bodrum’da kapıdan kapıya ulaşım süreçlerini çok iyi yönettik ve İstanbul ve Bodrum bölgesinde büyük ofisler açtık. Müşterilerin soruları ve istişareleri için anında danışabilecekleri bir iletişim noktası kurduk.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat
İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

2022 İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Fiyatları (Güncel)

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Fiyatları taşınacak olan evin m² si eşya hami ve daha bir çok etki edilmektedir. Örnek olarak İstanbul Bodruma 3+1 evin taşınması ile 2+1 evin nakliye bedeli değişiklik göstermektedir. Bunun en temel nedeni eşyanın taşınma sırasında araç büyüklüğü aynı zamanda personel sayısı , malzeme miktarı gibi durumlar maliyet olarak yansımaktadır. Ortalama İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliye fiyatı 3000 TL den başlamaktadır. Mega Omsan A.Ş olarak en ekonomik fiyatları sağlamaktayız. Firmamızdan ücretsiz fiyat teklifi için aramanız yeterlidir.

Fiyat BilgisiParsiyel Taşımacılık FiyatıVIP(ÖZEL)Taşımacılık Fiyatı
Parça Eşya Taşıma3500TL4500TL
1+1 Ev Taşıma5000TL6000TL
2+1 Ev Taşıma7000TL9000TL
3+1 Ev Taşıma9000TL12.000TL
İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Nedir ?

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat endir sorusuna en iyi cevap eşyalarınızın İstanbul dan alınıp Bodrum’a Teslim edilmesidir. Daha Detaylı Bilgi için : 0216 517 2021 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Bodrum Nakliye Ücretleri Nasıl Hesaplanır?

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat ulaşım hizmet fiyatları konusu bütçeyi doğrudan etkilediği için merak konusu. Taşıma hizmetlerinin fiyatlandırılmasında temel maliyet belirleyicidir. Bu bağlamda ilk faktör, taşınacak eşyaların taşındığı mesafedir. Diğer bir faktör, taşınan malların hacmidir. Tabii ki, paketleme hizmetlerinin mevcudiyeti de fiyatı etkiler. Fiyatlar, taşınan malların alındığı ve teslim edildiği kattan da etkilenir.

Tanıtım Videomuz


5/5


(1 Review)

5/5 (1 Review)

  1. Ceren diyor ki:

    Firma Yetkilisi Eyüp beye çok teşekkür ederim taşınma işlemi boyunca bize destek sağladı. Söz verdikleri vakit de gelip eşyamı aldılar ve anlaştığımız tarih de teslimatı yapıldı çok memnun kaldım teşekkür ederim.

  2. Berat Soylu diyor ki:

    Çok memnun Kaldım Böyle Taşınma İşlemi Hiç görmedim daha önce kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Yorumlar kapalıdır.