fbpx

İstanbul Eşya Depolama

Eşya Depolama

Mega Omsan firmamızın eşya depolama hizmetini en üst düzeye getirmek açısından yapmış olduğu oda depo sistemlerimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Firmamızla hemen iletişime geçerek en uygun fiyat teklifini almayı kaçırma. 

İstanbul Eşya Depolama 

İstanbul Eşya depolama hizmeti oldukça fazla talep edilmektedir. Fazla talep edilmesinin en nedeni İstanbul’un düzensiz kentleşmesi, nüfus yoğunluğu , artan kiralar, kentsel dönüşümler neden olmaktadır. Bu gibi nedenler Ev Eşyası Depolama hizmetini oldukça önemli kılmaktadır. Peki gelelim sizce çoğu nakliye firmaları eşya depolama işlemlerini nasıl sunmakta ? 

Oda Depolama Sistemi Nedir (Merak Edilenler)?

Oda depolama sistemi oldukça ilgi ve talep gören bir depolama çeşididir. Bu hizmet Nasıl Yapılmaktadır? Hangi Firma Yapmaktadır? Oda Deponun Aylık Ücreti Nedir?

Odalı Depo sistemi tamamen kişisel özele önem verilerek yapılan bir sistemdir. Kendi odanız olacaktır. Tamamen size ait olduğundan dolayı başka birisinin eşyasının bulunması söz konusu bile değildir. Aynı zamanda Oda Depo sisteminde yapmış olduğumuz sigortalama işlemi bile özel olarak yapılmaktadır. Mega Omsan firmamızın iletişim sayfasından firmamızla bu süreç hakkında detaylı bilgi ve fiyat alma imkanınız bulunmaktadır. 

Eşya Depolama İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

Eşya Depolama
Eşya Depolama
  • Firmamız ekspertiz işlemi gerçekleştirecektir.
  • Hem nakliye ve depolama ücreti çıkartılacaktır.
  • Taşınma gününü belirleyip gereken detaylar konuşulur.
  • Sözleşme yapılacaktır.
  • Tüm eşyalarınız havalı naylon elyaflı malzemelerle paketlenip şeffaf streç çekilecektir.
  • Paketlenen tüm eşyalar numaralandırılacaktır.
  • Eşyalar depolama alanında özel istiflenecektir.
  • Her ay düzenli olarak ilaçlama yapılacaktır.
  • Ödemelerinizi aylık yada yıllık olarak yapabilirsiniz.

 

İstanbul Eşya Depolama Firmaları

Depolama hizmetinin büyük çoğunluğu İstanbul bölgesinde gerçekleştirilmektedir. İstanbul’ un her ilçesinde ev eşyası depolama hizmeti verilmektedir. Cidden Kurumsal anlamda eşya depolama hizmeti veren firmalar bir elin parmakları sayısını geçemeyecek seviyededir. Omsan Depolama firmamız İstanbul da en fazla sayıda güler yüzlü müşteri bırakmaktadır.  

 

Profesyonel Ev Eşyası Depolama

Eşya Depolamada Sistem

Eşya depolama hizmeti almak istediğiniz takdir de Anahtar teslim şekilde yapabilmekteyiz.  Paketleme , Depolama ve adrese nakliye hizmetimizi alabilirsiniz.

Depolarımız Rutübetsiz, yüksek girişli , temiz ve aynı zamanda belirli aralıklarla ilaçlanan yerdir. İşinde Uzman olan bir firmadan hizmet almanız çok önemlidir. Sözleşmenizi hizmet almadan lütfen firmadan talep ediniz.

Ev eşyanızı depolamak istediğinizde nakliye, taşıma, depolama ve adrese teslim hizmetlerinin hepsini alabilirsiniz. İstanbul eşya depolama şirketleri eşyaların depolanacağı alanları özel olarak seçer.

Depo havadar, korunaklı, yüksek girişli, temiz, böceklerin olmadığı, ferah, güvenli bir yer olur. Profesyonel bir firmadan hizmet almak oldukça önemlidir. Sözleşmenizi hizmet almadan lütfen firmadan talep ediniz.

Sözleşmede tüm ayrıntılar detaylı olarak yazılmalıdır. Eşyaların cinsi ve boyutu fark etmeksizin her türlü eşyayı depolayabilirsiniz.

 

5/5 (1 Review)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir