fbpx

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

2023 İstanbul İzmir Eşya Taşıma

Günlük Olarak İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma  hizmetlerimiz bulunmaktadır.

İstanbul İzmir seferlerimizde Dilerseniz VİP Taşımacılık & Ortak Paylaşımlı Eşya Taşıma hizmeti alabilirsiniz.

SİGORTALI – SÖZLEŞMELİ – KREDİ KARTI ÖDEME SEÇENEKLERİ

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde firmamız daha hassasiyetli olup günlük araç çıkartma potansiyeline sahip olup aynı zamanda İstanbul ve İzmir de açmış olduğumuz depo ve ofislerimiz sayesinde araç veyahut ekip konusunda sıkıntı çekmek söz konusu bile olmamaktadır.

İstanbul ve İzmir Nakliyat Firması

Taşımacılık sektöründe oldukça uzun yıllar hizmet verdiğimizden dolayı hem İstanbul dan ve İzmir de bürolarımız bulunmaktadır. Taşınma Konusunda  aklınızda bulunana kuşkulardan kurtulmak için firmamızla bilgi alışverişinde bulunmak sizler için iyi olacaktır. Her konuda destek sağlamaktan memnuniyet duyarız. Firmamızdan Profesyonel destek almak için müşteri hizmetlerimize ulaşmanız yeterli olacaktır.

✅ VIP taşımacılık Hizmeti

✅ Ortak Paylaşımlı Eşya Taşıma   

✅ Geniş Araç Filosu  

✅Özel havalı Naylon Malzemeler 

✅  Sigortalı Taşımacılık   ✅Ücretsiz Ekspertiz 

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat
İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir Nakliyelerinde Neden Mega Omsan?

Mega Omsan firmamız Türkiye’nin en eski nakliye firmalarından olması; Türkiye’nin en eski köklü kuruluşlarından biri olarak; İstanbul İzmir nakliye hizmetleri bizim için önemlidir. Çünkü firmamızın hem İzmir hem de İstanbul illerinde şubeleri bulunmaktadır. Firmamızın her iki lokasyonunda kendi elemanlarımız ile ev taşıma hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda dikkatli ve özenli hizmetler vermekteyiz.

2023 İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul İzmir evden eve nakliyat fiyatları belirleyen faktörler vardır. Bu oranın belirlenmesinde taşınan eşyanın boyutu, ağırlığı, mesafesi ve kat sayısı gibi detaylar fiyatın belirlenmesinde kullanılır. Biz sadece güvenilir, müşteri odaklı ve yetkin değil, aynı zamanda uygun fiyatlıyız. İzmir – İstanbul arası en iyi nakliyat hizmetini vermek için bize güvenebilirsiniz. Ulaştırma sektörümüzde gelişen teknolojiyi kullanmaya devam ederek hizmetlerimizi kalite ve güvenilirlik ilkeleri üzerine kurmaktayız. Yıllardır bize destek olan müşterilerimizin güvenleri ile taşımacılık sektörüne öncülük etmeye devam ediyoruz.

Özellikle uygun İstanbul İzmir evden eve nakliyat fiyatları için kapıdan kapıya firma aramakla vakit kaybetmeden bizi arayabilirsiniz. Nakliye ücretlerini belirlerken aşağıdaki koşulları dikkate alıyoruz:

  • Taşınacak malların miktarı;
  • Hangi kattan hangi kata
  • İki konum arasındaki kilometre
Eşya MiktarıOrtalama FiyatKolileme HizmetModüler Asansör Fiyatı
Parça Eşya Taşıma 1.500-2.500 TL 250 TL500 TL
1+1 Ev Eşyası Taşıma4.500-5.000 TL400 TL600 TL
2+1 Ev Eşyası Taşıma5.000-6.000 TL600 TL750 TL
3+1 Ev Eşyası Taşıma7.500-9.500TL800TL1.000TL
4+1 Ev Eşyası Taşıma10.000-15.000TL1.500TL1.500TL
İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İzmir İstanbul Taşımacılığı Hizmetleri

Genel kargo taşımacılığı, genel kargonun birden fazla müşteri için konsolide edilerek tek bir araca teslim edilmesi işidir. Şehirlerin içinde genel yük taşımacılığına da talep var, ancak şehirlerarasında daha fazla talep var. Özellikle genel yük taşımacılığı için İzmir ve İstanbul, kalabalık nüfusları nedeniyle dağıtım merkezleri olarak kabul edilmektedir. Uygun İstanbul İzmir evden eve nakliyat fiyatları ve eşyalarınızı özenle paketleme yapılıp hiçbir hasar görmeden sizlere teslim edilmektedir. İzmir-İstanbul genel nakliye hareketimiz size ucuz teklifler ile eşyalarınızı hızlı bir şekilde taşıma fırsatı sunuyor. Tüm nakliye süreci boyunca eşyalarınızla ilgilenen nakliye şirketi olduğumuz için yapabileceğiniz en güvenli seçim olarak tercih edebilirsiniz.

İstanbul İzmir Taşımacılık Neleri Kapsıyor?

 

Uygun fiyatlı İzmir-İstanbul genel taşımacılığı hizmetlerinde uzmanız ve her zaman işi doğru ve zamanında yapmak için çalışıyoruz. Nitelikli personel; profesyonel ekibimiz, taşınma sürecini hızlı ve sorunsuz hale getirme konusunda uzmanlaşmıştır. Paketleme; deneyimli personelimiz, bagajınızı paketlemek ve taşımak için en iyi planı hızla belirleyecektir. Taşıma, yükleme ve boşaltma; yetenekli ve profesyonel personelimiz eşyalarınızın taşınmasına katılır ve nakliye hizmetlerini yürütür. Çalışanlarımız, malların taşınması sırasında zarar görmemesi için gerekli hassasiyeti göstermektedir. Uygun İstanbul İzmir evden eve nakliyat fiyatları ve mal taşıyan çalışanlarımız güzergâhlara aşinadır.

Bu, yerel yollarda ve otoyollarda seyahat etmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, tüm yerel kural ve düzenlemelere uyulur. Sigorta; biz sigortalı ve lisanslı bir kuruluşuz. Sigortamız, hareketinizin başlangıcından bagajınızın varış noktasına varmasına kadar sizi kapsar.

Diğer Hizmetlerimiz

2023 İSTANBUL İZMİR EV NAKLİYESİNDE EN ÇOK MERAK EDİLEN SORULAR;

 

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat ✅Profesyonel İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat
K3 Yetki Belgesi 2023 ✅İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Güncel 2023
Profesyonel Paketleme ✅Dünaya’nın Her Yerine Nakliye
1978’dan Beri Ev ve Ofis Taşıma ✅Evden Eve Nakliyeciler Derneği Kurucu Üyesi
İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

Tanıtım Videomuz 


5/5


(1 Review)

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi Nasıl Alabilirim ?

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat fiyat teklifi almak için firmamız’ a iletişim sayfasından ulaşmanız yeterlidir. Bunla beraber Fiyat Teklifi Formundan taşınma işleminiz için gerekli olan bilgileri girip fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat da Sayı Önemli mi?

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat , birçok değerli müşterimizin satın aldığı ürünleri donanımlı araçlara yükleyerek güvenli bir şekilde varış noktalarına ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu durumda tekli veya çoklu gönderiler için İzmir-İstanbul genel kargo hizmetini kullanabilirsiniz.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar ?

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat fiyatları eşya türüne , hacmine ve kat durumu vb. bir çok faktör etki etmektedir. Lakin Ortalama Fiyat 4000 TL dir. Daha detaylı bilgi için : 0216 517 2021 Numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

5/5 (1 Review)