fbpx

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

2022 İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma hakkında bilinenlerin hepsi bu sayfada yer alıyor. VIP & ORTAK PAYLAŞIMLI EŞYA TAŞIMA hizmetimiz mevcuttur. Daha Detaylı bilgi için İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma     

İstanbul İzmir parça eşya taşıma Firmaları olarak mevcut araç filomuz ve uzman ekibimiz ile İstanbul’dan İzmir’e ve İzmir’den İstanbul’a kargo, antrepo, ofis, evden eve ve diğer tüm taşıma işlemlerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Sunduğumuz nakliye sigortası ile tüm nakliye işlemleriniz güvenli bir şekilde gerçekleştirilir ve size sadece arkanıza yaslanıp keyfini çıkarmak kalır. İstanbul İzmir parça eşya taşıma işinde en güvenilir yol arkadaşınız olmak için çalışan firmamız, bu hizmeti kurumsal taşımacılık, nakliye, parça, parça, palet veya yükler, evden eve nakliyat gibi geniş bir ürün yelpazesi sunarak sunmaktadır.

Kalite standartlarımızı en üst seviyede tutarken, bunu müşterilerimize ekonomik bir politika ile sunmayı hedefliyor ve sizi ve diğer tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için sabırsızlanıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat
İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma Hizmetlerimiz  

Şehirler Arası Nakliyat
İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

Harekete geçmeden önce ekibimiz keşif yapmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını amaçlar. İstanbul İzmir parça eşya taşıma kapıdan kapıya servisimiz uzun yıllardan beridir hizmet vermektedir. Yeterli sayıda araç ile her hacimde mal taşıyabiliriz.  İster büyük bir üretim tesisi olsun, ister küçük ürünler olsun, sevk edilecek ürünün boyutuna uygun araçlarımız var. Ekibimiz alanında uzman ve işini özveri ile yapan kişilerden oluşmaktadır. Ekibimiz İstanbul İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine ulaşım hizmeti vermektedir.

Firmamız diğer illerde sözleşmeli yerel ekiplerle 7 gün 24 saat koordineli olarak çalışmaktadır. Bu yüzden eşyalarınızı mümkün olan en kısa sürede taşımaya çalışıyoruz. Firmamız kapıdan kapıya teslimatın yanı sıra bankacılık hizmetleri, klas nakliye, ev eşyaları, müzeler, tarihi eserler ve ulaşımın tüm alanlarında hizmet vermektedir. Bunlar:

  • Ücretsiz uzman hizmeti
  • Asansörle ulaşım
  • Kentsel trafik
  • Şehir dışı ulaşım
  • Nakliye sigortalıdır

Ayrıca; ambalaj ve paketleme hizmeti de sunmaktayız.

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma da Güven 

Son yılların en popüler taşımacılık hizmetlerinden biri olan toplu taşıma, istediğiniz eşyaların kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde hedefinize ulaşmasını sağlar. İstanbul İzmir parça eşya taşıma büyük ve ağır mobilyalar, çamaşır makineleri ve buzdolapları gibi eşyaların taşınması büyük bir güçlük olabilir. Ancak yedek parça nakliye hizmeti ile sorunsuz bir şekilde parçalarınızı güvenle gönderebilirsiniz. İstanbul-İzmir nakliye hizmeti almak için web sitesi, mobil uygulama veya çağrı merkezi aracılığıyla ile iletişime geçmeniz yeterlidir. 

 

Parça Eşya Taşımada Kilometre Önemi

Türkiye’nin en güzel ve en büyük şehirlerinden biri olan İzmir’in birçok mahallesi vardır ve mahalleler arası mesafe ortalamanın üzerindedir. İstanbul İzmir parça eşya taşıma İzmir’in ilçeleri arasındaki mesafe o kadar büyük olabilir ki bu mesafe 500 km’ye kadar çıkabilir. Örnek vermek gerekirse Bergama-Ödemiş arası 210 km. İlçedeki adreslere olan mesafe dâhil edilirse toplam mesafe 500 km’yi aşıyor. Kapıdan kapıya teslimat veya nakliye hizmetinin maliyetini oluşturan en önemli faktör, malların sevk edileceği iki alan arasında taşınacak yakıt maliyetidir. Bu yüzden toplu taşımada fiyat belirlemede en önemli faktörün mesafe olduğunu unutmamaktır.

İstanbul İzmir’in nakliye hizmeti gibi şehirlerarası bir nakliye süreciniz varsa, seyahat masraflarını hesaplamanın çok uygun bir yolu daha var. Ortalama yol maliyetini bulmak için iki şehir arasındaki iki mesafeyi çarpmanız yeterlidir.

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşımada Ücreti Belirleyen Faktörler 

Ücretinin belirlenmesinde birçok faktör etkilidir. Fiyatın en büyük belirleyicisinin yakıt maliyeti ve mesafe olduğunu gösterdik. Taşınacak yükün miktarı ve ağırlığı, yükün boşaltılacağı kar miktarı, bina girişi ile nakliye aracı arasındaki mesafe ve paketleme hizmeti diğer önemli faktörlerdir. Oturduğunuz evde veya taşındığınız yeni evin binasında asansör yoksa veya site yönetimi asansörle ulaşıma izin vermiyorsa eşyaların bulunduğu kat sayısı boşaltma yapılacak yer, İstanbul İzmir parça eşya taşıma fiyatın belirlenmesinde önemli bir faktör haline gelir. Çünkü nakliye şirketinin taşıyıcıları, büyük ve ağır eşyaları taşımak gibi bir görevi daha üstlenmek zorunda kalacaklar.

Şehirler Arası Nakliyat
İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

Bu, parçanın nakliye fiyatı üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olacaktır. Ama böyle bir durumla karşı karşıyaysanız endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü daha fazla kat inip çıkmak büyük maliyetler yaratmayacaktır. İstanbul-İzmir parsel teslim hizmeti gibi ulaşım işlemlerinde fiyatlandırmanın belirlenmesinde dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli unsur ise daire girişi ile ulaşım aracı arasındaki mesafedir. Daire girişi ile araç arasındaki mesafe ortalamanın üzerinde ise ek ücret uygulanabilir.

Parça Eşya Taşımada Paketleme

Firmanın İstanbul İzmir koli teslim hizmeti gibi nakliye faaliyetlerinde paketleme işlemlerini yapmasını istiyorsanız bu da fiyatı doğrudan etkileyecek bir unsurdur. Eşyaları paketlemek için yeterli zamanınız yoksa ve nakliye şirketinin paketlemeyi yapmasını istiyorsanız, ek bir maliyet vardır. İstanbul İzmir parça eşya taşıma kargo firması paketleme ile ilgilenirse ürünlerinizin istediğiniz adrese çok daha güvenli ve hızlı ulaşacağından emin olabilirsiniz. Nakliye firmasının personeli sürekli olarak bu hizmeti verdiği için eşyalarınızı paketlemeleri onlar için çok daha kolay ve rahattır.

Ayrıca, uygun şekilde paketlenmeyen ürünler, nakliye sırasında ciddi hasarlara maruz kalabilir. Kargo firmasının personeli en doğru şekilde paketleme yapacağından, eşyalarınızın zarar görme ihtimali büyük ölçüde azalacaktır.

İstanbul İzmir Şehirlerarası Nakliye Fiyatları

Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmeti almanın en ekonomik yolu,  taşıma yapacağınız şehre giden bir taşıma bulmaktır. Bu nakliye şirketi, elinizdeki malları rotanız üzerinde bir noktaya teslim edeceğinden, yer varsa size en iyi fiyatı sunacaktır. İstanbul İzmir parça eşya taşıma bunun gibi bir firma bulmak için tek yapmanız gereken iletişime geçmek çağrı merkezinden, eşyalarınızın taşınacağı güzergâhı herhangi bir nakliye firmasının kullanıp kullanmayacağına dair detayları öğrenebilirsiniz. Bu sayede size en uygun kargo firmasını hızlıca bulabilirsiniz.

İstanbul-İzmir hizmeti en çok talep edilen şehirlerarası kargo hizmetlerinden biridir. İki şehir arasında düzenli olarak eşya taşıyan ve bu nakliye firmalarının gidiş-dönüşlerini müşterileriyle paylaşan firmaları taşımacılık hizmetleri için en uygun fiyatları sizlere sunuyor.

Diğer Hizmetlerimiz

✅ İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma ✅ Sigortalı Taşımacılık
✅ Firma K3 Belgesi ✅ Yetki Belgeleri
✅ Araç Yelpazesi ✅ Özel İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma ya uygun Araçlar
✅ Mega Omsan Güvencesi ✅ Memnuniyet Odaklı Çalışma
İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma
5/5 (1 Review)