fbpx

Motosiklet Taşıma

Motosiklet Taşıma

Motosiklet Taşıma işlemlerinde firmamız sizlere özel araç ayırılmış olup uygun ve ekonomik fiyattan yardımcı olabiliriz. Şehirler arası motosiklet taşıma  için firmamızın iletişim sayfamızdan destek alabilirsiniz.

Motosiklet taşıma 2022 yılında oldukça ilgi gören bir nakliye hizmetidir. yalnız bu nakliye işlemini her firmanın yapabileceği bir taşıma işlemi değildir. Bunun en temel nedeni her firmanın gerektirmiş olduğu araçlar mevcut değildir. Bunla beraber internette bir çok firma kendisini nakliye şirketi gibi tanıtıp lakin taşıma yapılacak araçları bile mevcut değildir. Bu tür sebeplerden dolayı referansları incelemeniz de fayda sağlayacaktır. Firmamızın bu dönemde sıkça talep edilen bir nakliye kolu haline gelmiştir. Özellikle şehirler arası uzun yolculuklarda daha güvenli olması için tercih edilen bu hizmetten yararlanmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

motosiklet taşıma
motosiklet taşıma

Şehirlerarası Motosiklet Taşıma Nasıl Yapılır?

Şehirler arası motosiklet taşıma  işlemlerinde firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde anlaşma sağlanıp vasıtanıza sigorta yapılıp ve mutabık olunan tarihe araç ayırtılıp taşınma günü beklenir. Taşınma gününde ise vasıtanız aracımıza özel olarak tasalanan rampada vasıtanız araca giriş yapar ve özel kasalarda vasıtanız sağlam halatlarla bağlanır.  

Nakliye Firmasının Motor Nakliyesindeki Yeri ve Önemi Nedir ?

motosiklet taşıma
motosiklet taşıma

Yepyeni aldığınız veyahut sahibi olduğunuz motoru farklı bir şehir e  taşınması motor nakliye firması sizlere yardımcı olacaktır. Dilerseniz bir adresten alınıp diğer bir adrese nakliyesini talep edebilirsiniz.
Buna benzetme olarak şu durumu ele alabiliriz ; İstanbul dan Bodrum a taşınmasını istediğiniz bir motosikletiniz mevcut ve zorunlu olarak ya motor nakliye firması ile irtibata geçmek zorundasınız veyahut şehirler arası yolculuk yapacaksınız fakat bu durum ise oldukça güvensiz olup ek olarak bu yolculukta motosiklet için gereken akaryakıt masrafını da göze almak lazım işte bur da Mega Omsan firmamız siz değerli müşterilerimizin Şehirler arası motosiklet nakliyesini gerçekleştiriyor.

 

Motosiklet Nasıl Taşınmaya Hazır Hale Getirilir ?

İlk öncelikle Motor Nakliyesinde Motorun deposunda ki yakıtın çok az seviyede olması altın kuraldır. Bunun yanı sıra ruhsat vb. tüm evrakların yanınızda bulunması sizin yararınıza olacaktır.  Aynı zamanda motosikletin çantasında herhangi bir eşya bulunmaması sizin yararınıza olacaktır.

İlgili Yazılar ;

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat

Motosiklet Nakliyesi Fiyatları Ne Kadar ?

Motosiklet nakliye fiyatları her iki mesafe arasındaki km ye göre değişmektedir. Bu duruma aynı zamanda motosikletin hacmi ve ağrılığı en temel etkendir. Lakin fiyatlarımız 2000 tl den başlamaktadır.

Motosiklet Nakliye işlemi sigorta yapıyor musunuz ?

Motor Nakliye işlemlerinde tüm vasıtalara sigorta yapmaktayız.

5/5 (2 Reviews)