fbpx

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Bir şehirden diğer bir Şehir’e  yapılan ev taşımasını Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat denmektedir. Şehirler arası ev nakliye işlemini ülkemizin 81 ilinde sunmaktayız. Bu hizmeti sunan ise ev taşıma firmalarıdır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat 2 Türde Yapılır;

VIP Şehirler Arası  Evden Eve Nakliyat;  Bir ilden Diğer bir ile eşyanızın özel olarak denmesidir. Tek araç şekilde gerçekleşir.

Şehirler arası parça eşya taşıma; Bir şehirden başka bir Şehir’ e yapılan az olan eşyalarınızı paylaşımlı araç şeklinde nakliye işlemini yapmaktadır. Eşyalarınız gardırop sistemi ile taşınmaktadır. 

Ülkemiz oldukça yüz ölçümü bakımından büyük bir alandır. Ülke içinde yapılan ticari faaliyetler için yapılmış olan ev veya ofis nakliyesine şehirler arası nakliyat  denir. 

Profesyonel Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat işlemlerinde doğru firmayı bulmak oldukça zorlu bir süreçtir çünkü nakliye firması araştırdığınız vakit baktığınız her yerde profesyonel nakliye hizmeti veren firmalar mevcuttur lakin bu durum şehirler arası nakliyat kısmına dönüştüğü vakit durum farklılık göstermektedir. Şehirler arası konusunda Mega Omsan ailesi en iyi hizmeti vermektedir. En iyi paketleme malzemeleri , her türlü araç sınıfı ve 44 yıllık uzman deneyimlerle sektörün öncüsü olmaktadır.

Şehirler Arası Ev Nakliyesinde  Püf Noktalar 

  • Şehirler arası Ev Nakliyesinde hangi hizmet türünü talep ediyorsanız bunu firmaya iletin ve sözleşmede yazılı olarak belirtin.
  • Şehirlerarası eşya nakliyesini  yapan firmaların referanslarını kontrol ediniz.
Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

2022 yılında şehirlerarası ev taşıma fiyatları  maalesef gün geçtikçe artmaktadır. Akaryakıt, malzeme  ve işçilik deki artış nakliye fiyatlarını da etkilemektedir.

şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat

Şehirlerarası Ev Taşıma Ücret Hesaplama

En merak edilen konulardan birisi haline gelen şehirler arası evden eve nakliyat fiyat listesi hakkında sizlere süreç ile bilgilendirme sağlıyoruz.

 

KM AralığıKM Başı Fiyat Teklif
0-200 KM25.00 TL
200 – 500 KM24.00 TL
500 – 1000 KM20,00 TL
1000 KM Ve Üstü18,00 TL
Şehirler arası evden eve nakliyat

Fiyat Listesine Dahil Olan Hizmetler

  • Tüm Eşyalarınızın Paketlenmesi.(giyim ve mutfak eşyaları dahil.)
  • Mobilyalarınızın De montesi ve Montesi.
  • Tüm Eşyaların Paketlenmesi ve Taşınması Dahildir.
  • Yol Sigortası

Şehirler arası Nakliyat Fiyatları Değişkenliği

Şehirler arası evden eve nakliyat kesinlikle kurumsal firmaların desteği ile gerçekleştirilmesi gereken kurumsal bir hizmettir. Bunun nedeni ise eşyalarınızın uzun yol gitmesidir. 

Şehirlerarası Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Ücretleri Ne Kadar?

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Ücretleri eşya hacmi, sigorta bedeli ve bir çok etken tarafında fiyata etki etmektedir. Detaylı bilgi için firmamızdan ücretsiz ekspertiz talep edebilirsiniz.

 
Akaryakıt Fiyatlarının Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat fiyatlarına etkisine nasıl yansa dı ?

Maalesef 2022 yıllarında akaryakıt fiyatları %200 zamlandığından dolayı nakliye sektöründe oldukça fiyatların değişmesine sebep olmuştur. 

 
Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı Yapılıyor Mu?

Tabi ki, Şehirler arası parça eşya taşımacılığında firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Minimum 1 gün Maksimum 3 gün içerisinde teslimatı yapılmaktadır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Lideriz !

Talep’e Bağlı olarak şehirler arası evden eve nakliyat  ister şehir içi evden eve nakliyat farketmeksizin isteğe bağlı nakliye işlemi yapılmaktadır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat son yıllarda oldukça önem kazanmıştır. Bunun sebebi ise maliyetlerdeki oldukça değişikliktir.  Ayrıca her gün yapılan yollarda en uç iki şehir de bile ulaşım kolay şekilde sağlanabilmektedir. Bu da oldukça Şehirler Arası Nakliyat işlemlerini kolaylaştırmaktadır. 

Ülkemizin Sayılı nakliye firmalarından olan Mega Omsan firmamız siz değerli müşterilerimize son derece kaliteli hizmeti sunmak için kendini gün geçtikçe yeni donanımlar eklemektedir. Ayrıca firmamız tüm ev eşyalarınızı sigortalayarak mağdur olma riskiniz en az dereceye ulaşmış olmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık 

Şehirlerarası evden eve taşımacılık  hizmeti veren mega omsan firmamız ; Türkiye’nin her iline nakliye hizmeti sağlayan aynı zamanda bir çok ilde şubesi bulunmaktadır. İstanbul ana merkez olmak üzere İzmir, Bodrum, Antalya , Adana , Ankara da şubeleri bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmet ülkemizin her iline kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Taşınması gereken eşyanız mı var ?  hemen müşteri temsilcimizle iletişime geçmek. 

 


4.7/5


(3 Reviews)

4.7/5 (3 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir